Estetická stomatologie

Vzhled je důležitý téměř pro každého z nás. Ovlivňuje naše přijetí ve společnosti, úspěch v zaměstnání i uspokojení ze sebe sama.

Krásné zuby a krásný úsměv se na celkovém vzhledu podílí nemalou měrou, proto cílem Estetické stomatologie je esteticky a zároveň přirozeně vypadající chrup.

Nedílnou podmínkou úspěsné estetické rekonstrukce chrupu je také péče o chrup a dásně - dentální hygiena.

Keramické fazety

Keramické fazety nahrazují viditelné části předních zubů, zhotovují se z průsvitných keramických materiálů a na zuby se připevňují lepením.

Keramické fazety jsou velmi populární způsob, jak upravit tvar, velikost a sklon zubů. Fazetami lze také esteticky sjednotit barvu zubů, je možné je zhotovit i ve světlejším odstínu.

Fazety z materiálu - IPS e.max mohou být velmi tenké a zuby tak není třeba tolik brousit jako například na klasickou korunku.

Celokeramické korunky

Pokud nejste spokojeni s barvou staré, nevyhovující korunky nebo potřebujete novou - doporučujeme Vám celokeramickou korunku, nerozeznatelnou od okolních zubů.

Dříve se dělaly plastové nebo metalokeramické korunky, které nebyly schopny věrně napodobit odstín vašich zubů. Dnes je můžeme šetrně a bezbolestně nahradit celokeramickými korunkami.

Celokeramické korunky jsou zhotoveny bez kovového jádra a mají téměř neomezenou životnost.

Ve spojení s CAD/CAM technologií mohou dokonale napodobit přirozený vzhled vašich zubů, takže o jejich existenci budete vědět jen vy.

Keramické inleje, onleje a overleje

Inleje, onleje a overleje jsou laboratorně zhotovené výplně, připevňují se na zub lepením.

Inlej nahrazuje jen část žvýkací plochy, overlej nahrazuje celou kousací plochu zubu. Díky adhezivní technologii je lze použít i na velmi poškozené zuby, často i bez nutnosti jejich umrtvení.

Jsou tak estetickou alternativou běžných výplní nebo ochranou zubu po umrtvení a ošetření zubních kanálků.

Kontaktujte nás

Tichý zubař s.r.o.

Zubatého 5 (vchod z ulice Štefánikova 43a, budova "D" - 2. patro)
150 00 Praha 5 - Smíchov
IČ: 24215686

E-mail: ordinace@tichy-zubar.cz
www.tichy-zubar.cz

Telefon: +420 222 522 910
Mobil: +420 739 093 216

 
OC Nový Smíchov (5 min)
Arbesovo náměstí
 
9, 12, 15, 20, BUS 176